VÍTEJTE V NANOSUN

VÍTEJTE V DOBRÉ SPOLEČNOSTI

Solar power

to the people

DOKONALE

PROPRACOVANÁ

LOGISTIKA

SPOLEHLIVÁ DOPRAVA PO CELÉM SVĚTĚ

EU DO 48 H / MENA REGION 2-3 TÝDNY

SKLADOVÉ ZÁSOBY V

ROTTERDAM

VARNSDORF   60MW MĚSÍČNĚ

DUBAI-JABAL ALI   20MW MĚSÍČNĚ

FOB ČÍNA.

ŠPIČKOVÝ SERVIS

UDĚLÁME VŠE PRO VAŠI SPOKOJENOST.

DISTRIBÚCIA SOLÁRNYCH KOMPONENTOV

Sme oficiálnym distribútorom značiek JAsolar, Longi, Canadian Solar, Trina, Sungrow, Huawei, Wallbox, BYD. Ponúkame kvalitné a osvedčené komponenty - solárne panely, fotovoltaické meniče, storage systémy, konštrukčné prvky, nabíjačky na elektromobily, solárne prístrešky pre autá, fasádne solárne panely a ďalšie vybavenie popredných svetových výrobcov.

Pripravované akcie

Solar Solutions Düsseldorf

Messe Düsseldorf, Germany

November 30 - December 01, 2022

Booth C6.1

The Smarter E-India

Gandhinagar, Gujarat

December 07 - 09, 2022

Intersolar Europe 2023

Messe München, Germany

June 14 - 16, 2023

A5.160

WFES World Future Energy Summit

ADNEC Abu Dhabi, United Arab Emirates

January 16 - 18, 2023

OSVEDČENÉ PRODUKTY

Roky skúseností nás priviedli k využívaniu výhradne kvalitných a dlhodobo spoľahlivých produktov. JAsolar, Longi, CanadianSolar, Trina, Sungrow, Huawei, Wallbox, BYD vykazujú najvyššiu účinnosť a sú vysoko spoľahlivé.

Špičkový servis

Vieme, že dnes je možné zaobstarať všeličo za veľmi lákavé ceny, avšak s mizivou pridanou hodnotou. Dodávame výhradne kvalitné produkty, ktoré slúžia spoľahlivo, dobre a dlhodobo. K tomu samozrejme patrí komplexný servis orientovaný na zákazníka.

Logistika ON-TIME

Naša logistika je dokonale prepracovaná - vždy vieme, kde sa náš tovar nachádza a zákazníci presne vedia, kedy tovar dorazí. Skladové zásoby sme schopní doručiť na ľubovoľnú adresu v rámci strednej Európy v rozmedzí 24-48 hodín!

PREPOJENIE SO ZÁKAZNÍKMI

Zhromažďujeme dopyty a kontakty koncových zákazníkov, ktoré vám radi poskytneme a zabezpečíme všetky informácie pre rýchle uzavretie obchodu.

VEĽKOKAPACITNÉ SKLADY

Disponujeme veľkokapacitnými skladmi na nemeckých, českých a poľských hraniciach, kde pre vás udržujeme dostatočnú kapacitu v rádoch mnohých MWp.

Snažíme sa našim zákazníkom poskytovať prvotriednu podporu. Zlepšíme váš deň!

Chcem komponenty

Naše produkty

Pre našich zákazníkov len to najlepšie
Sungrow - solárne panely a meniče
Sungrow - solárne panely a meniče

Číslo 1 medzi výrobcami striedačov vo svete a číslo 2 v počte celosvetovo inštalovaných striedačov v roku 2019. Značka invertorov SUNGROW predstavuje prvotriednu kvalitu. Ideálne pre komerčné a rezidenčné inštalácie. Produkty: výber z veľkého portfólia typov striedačov (meničov).

batérie striedače
Canadian Solar - solárne panely a meniče
Canadian Solar - solárne panely a meniče

Jeden z najlepších a najznámejších výrobcov solárnych modulov dlhodobo v ranku Tier 1 momentálne č. 3 vo svete. Panely Canadian Solar sú vyhlásené svojou vysokou kvalitou. Produkty: poly a monokryštalické panely technológie halfcut, HiDM, PERC, Bifacial, od výkonu 300Wp +.

Longi - solárne panely a meniče
Longi - solárne panely a meniče

Svetový výrobca solárnych modulov z ranku Tier 1 s najvyšším finančným ratingom AAA. Spoločnosť LONGI je svetovou špičkou v oblasti solárnych fotovoltaických technológií s prelomovými monokryštalickými technológiami. Každoročne dodáva po celom svete viac ako 30 GW vysokoúčinných solárnych modulov, čo je zhruba štvrtina celosvetového dopytu na trhu. Produkty: monokryštalické panely s čiernym rámom o výkone 370Wp.

solárne panely
JA Solar - solárne panely a meniče
JA Solar - solárne panely a meniče

Společnost JA Solar byla založena v roce 2005. Společnost vyrábí širokou škálu výrobků od křemíkových destiček, článků a modulů až po kompletní fotovoltaické energetické systémy a její produkty se prodávají ve 135 zemích. Díky neustálým technologickým inovacím, zdravému finančnímu zázemí a díky dobře zavedené globální prodejní a zákaznické servisní síti je společnost JA Solar vysoce uznávána respektovanými fotovoltaickými asociacemi jako přední světový výrobce vysoce výkonných fotovoltaických produktů.

solárne panely
Trina Solar - solárne panely a meniče
Trina Solar - solárne panely a meniče

Společnost Trina Solar založil v roce 1997 Gao Jifan. Jako průkopník v oblasti solární energie pomohla společnost Trina Solar změnit solární průmysl. Byla jednou z prvních fotovoltaických firem v Číně, která se rychle rozrostla a stala se světovým lídrem v solární technologii a výrobě. Svého milníku dosáhla v roce 2020, kdy byla uvedena na šanghajskou burzu.

solárne panely
Wallbox - solárne panely a meniče
Wallbox - solárne panely a meniče

Wallbox je sofistikovaná společnost, která se zabývá vývojem a výrobou nabíjecích zařízení. Jejím cílem je osvobodit svět od fosilních paliv. Zákdlaním předpokladem vzniku světa zcela poháněného obnovitelnou energií je přechod na elektrickou dopravu. Díky vyvinutí nejmodernějších řešení nabíjení elektromobilů pro domácnosti, firmy a města nabízí tato firma efektivnější a udržitelnější způsoby využívání a sdílení energie.

EV ladegeräte
BYD - solárne panely a meniče
BYD - solárne panely a meniče

BYD Company Ltd. je jedním z největších čínských soukromých podniků. Od svého založení v roce 1995 si společnost rychle rozvinula velmi dobré odborné znalosti v oblasti nabíjecích baterií a stala se neúnavným zastáncem udržitelného rozvoje a úspěšně nabízí svá řešení obnovitelné energie po celém světě s působením ve více než 50 zemích a regionech. S více než 23 000 zaměstnanci a tržbami 20 milionů USD v roce 2020 nabízí BYD chytrá úložná řešení pro přechod na zelenou energii.

batérie
Sermatec - solárne panely a meniče
Sermatec - solárne panely a meniče

Sermatec Energy Technology Co. Ltd. je společnost se sídlem v Šanghaji, která byla založena v roce 2017. Je předním výrobcem produktů pro ukládání energie a poskytovatelem datových služeb pro systémy ukládání energie. V posledních 5 letech, i přes covidové lockdowny a narušení dodavatelských řetězců, Sermatec rychle rozšířil svoji působnost do více než 30 zemí světa a v srpnu 2021 zajistil financování Series-A ve výši více než jedna miliarda jüanů. Tato rychlá expanze byla umožněna díky jejich hlavnímu týmu pro rozvoj a výzkum, který je složený z více než 160 národních a mezinárodních výzkumných pracovníků, z nichž více než 70 % má přes 10 let zkušeností v oblasti elektrické energie, elektroniky a baterií.

striedače
Soluna - solárne panely a meniče
Soluna - solárne panely a meniče

Soluna poskytuje plně integrované systémy ukládání energie a bateriové sady pro globální (solární) sektor obnovitelné energie. Jejich produkty jsou bezpečné a prvotřídní kvality. Díky více než 20 letem zkušeností s výrobou lithiových baterií nabízejí širokou škálu produktů od přenosných napájecích systémů, nízkonapěťových (48V) bateriových systémů, vysokonapěťových bateriových systémů, systémů "All in one" až po komerční řešení pro ukládání energie do baterií. Jejich bateriové moduly montované do racku jsou ideální pro rezidenční, komerční, průmyslové a důlní aplikace pro ukládání energie.

batérie
Hyundai - solárne panely a meniče
Hyundai - solárne panely a meniče

Hyundai Energy Solutions vyrábí solární články a moduly světové třídy, protože neustále investuje do výzkumu a vývoje a rozšiřování špičkových výrobních zařízení. Společnost Hyundai Energy Solutions, která byla založena v prosinci 2016 jako odštěpný závod společnosti Hyundai Heavy Industries, je nyní lídrem v odvětví solární energie s inovativními řešeními, jako je plovoucí solární elektrárna, agrovoltaika, Smart Solar City atd. Specializovaný design modulů společnosti Hyundai Energy Solutions se může pochlubit bezkonkurenční odolností v náročných podmínkách.

solárne panely
Huawei - solárne panely a meniče
Huawei - solárne panely a meniče

V červnu 2021 byla založena společnost Huawei Digital Power Technologies Co., Ltd. s cílem rozvíjet podnikání v oblasti energetické digitalizace a urychlit její růst. Jedinečná hodnota společnosti Huawei spočívá v jejích dlouhodobých investicích do výzkumu a vývoje v oblasti digitálních technologií a technologií výkonové elektroniky. Oblasti podnikání firmy Huawei zahrnují Smart PV, Data Center Facility, Site Power Facility, mPower, Embedded Power a Integrated Smart Energy.

batérie striedače
Huawei - solárne panely a meniče
Solinteg - solárne panely a meniče

Solinteg je přední technologický a inovativní výrobce, který poskytuje pokročilá a optimalizovaná řešení pro ukládání energie, aby bylo možné integrovat solární energii do distribuční sítě skrze vlastní unikátní platformu MORE. Společnost Solinteg zavedla globální prodejní kanály a centra zákaznických služeb a zavázala se dodávat inteligentní, bezpečnou, nákladově efektivní a udržitelnou čistou energii domácnostem, komerčním a průmyslovým uživatelům po celém světě. Na českém trhu je Solinteg prvním výrobcem, který je schopen nabídnout asymetrický střídač s výkonem do 50 kW. Jeho jedinečnou vlastností je vstupní proud do 15A na straně vstupu FV a široký rozsah vstupního napětí na straně baterie.

batérie striedače
Huawei - solárne panely a meniče
Bluetti - solárne panely a meniče

Bluetti vzniklo s koncepcí a vizí vytvoření minimalistické přenosné elektrárny, stanice, která by se jednoduše integrovala do života každého z nás. Po deseti letech výzkumu v oboru skladování energie spustili v červenci 2019 Wondar Law & James Ray prodej prvního přenosného zdroje Bluetti na Amazon.com. O rok později uvedli na Indiegogo jako crowdfundingový projekt svou vlajkovou loď, model AC200 a během dvou měsíců vybrali téměř 7 milionů dolarů. Společnost Bluetti, sídlící v Las Vegas v Nevadě, vyvinula celou řadu produktů pro skladování solární energie pro dobrodruhy i ostatní, kteří žijí off-grid.

přenosné zdroje
Antaisolar - solárne panely a meniče
Antaisolar - solárne panely a meniče

Antaisolar se v posledních letech zaměřuje na poskytování pohodlných, spolehlivých a inovativních montážních systémů a trackerů. Společnost Antaisolar byla založena v roce 2006 a v současné době disponují 800 zaměstnanci, z nichž 120 jsou specialisté různých technických odvětví pro výzkum a vývoj. Poslání společnosti Antaisolar, se sídlem v Xianmen v Číně, vystihuje motto „Raise a Green World“. Antaisolar neustále optimalizuje a propaguje globální služby zřizováním vlastních poboček a kanceláří v Japonsku, Austrálii, Brazílii, Singapuru, Filipínách, Vietnamu dalších regionech.

konstrukce a přístřešky
Máme viac ako 850 spokojných B2B zákazníkov. Kontaktujte nás!

Náš tím

Prístup k zákazníkovi zakladáme na kresťanských hodnotách

Europe

Karolína
Hrubá

Customer Experience Agent

Klára
Krajdlová, Bc.

Customer Experience Agent

Natalia
Forostovets

Customer Experience Agent

Petra
Rotundo

Customer Experience Agent

Mukuch
Karapetian

Sales Director

David
Bursa

Senior Sales Agent

Daniel
Balcha, Ph.D.

Senior Sales Agent

Manuel
Rotundo

Senior Sales Agent

Roman
Korenec

Sales Agent & Purchasing Manager

Zdeněk
Eisner

Sales Agent

Dominik
Mathaus

Sales Agent

Gediminas
Alionis

Sales Agent

Aistis
Janulynas

Sales Agent

Michaela
Havránková, Bc.

Sales Agent

Jan
Pavlica

Sales Agent

Arthur
Sokolowski

Sales Agent

Petr
Marván

Sales Agent

Marek
Fáč, Ing.

Sales Agent

Eva
Markvartová

Sales Agent

Barbora
Zbrožková

Sales Agent

Martin
Navrátil

Sales Agent

Stanislav
Kotlár

Sales Agent

André
Schöne, Dipl.- Verww. (FH); PHK a.D.

Sales Agent

David
Láník, Mgr.

Sales & Project Manager

Beatrice
Pařenicová

COO

Karel
Pařenica Sr.

Technical Director

ARYAK
SINGH, PH.D.

Product Manager

Pavel
Kmínek

Marketing Manager - EU

Aleš
Svačinka

Business Development Manager

Klára
Somolíková

IT Architect

Alice
Vaňková, Ing.

Financial manager

Miroslav
Budinský

Data & Process Analyst

Petro
Zaplava

Logistics & Procurement Manager

Vladislav
Mironov

Logistics & Procurement Manager

Darya
Melnikava

Account Manager

Alena
Brandwagt

Account. Support

Tetyana
Bobylova

HR & Sales Support

Pavlína
Frančiak

Account. & Office Support

Karel
Pařenica

CEO/Owner

MENA

Tatiana
Rudenko

Sales Agent

Amir
Mokhtar

General Manager - UAE

Daniel Paul
Gummery

Sales Agent

Maureen
Sanvictores

Sales Agent

Muhammad Adnan
Malik

Sales Agent

Safaa
Musa Hussien

Sales Agent

Mulualem
Tesfaye Wami

Sales Agent

Yohannis
Afewerck Mulugeta

Sales Agent

Roxanne Joyce
Torres

Sales support & Administration

Renz Ryan
Magsombol

Marketing Manager - UAE
+ MW
dodaných panelov a meničov
MW
panelov a meničov skladom
členov tímu

AKO PRACUJEME

levné solární panely

Skvele zohraný tímSkrátka nás to baví

Firma je práve taká, akí sú jej zamestnanci.
U nás kladieme dôraz na priateľskú atmosféru,
bez obetovania profesionality. Sme tu, pretože máme svoju prácu radi. A tiež sme radi spolu.

solární projekty

Požiadavky vybavujeme ihneďMetelescu Blescu

Nesedíme u kávičky, neleňošíme. Niekto sa Vášho dopytu ihneď ujíma a čo najskôr sa s Vami spojí. Predtým overíme dostupnosť komponentov a následne zašleme cenovú ponuku a termín doručenia.

konzultace fotovoltaika

Odborné konzultáciePromovaní inžinieri k dispozícii

Nikto nevie všetko. A my možno tiež nie. Ale vždy Vám ochotne ponúkneme odborné konzultácie týkajúce sa interoperability komponentov a implementačných detailov. A to všetko ľudskou, zrozumiteľnou formou vo vašom jazyku, s výnimkou niektorých dialektov čínštiny.

rychlé dodání solárních panelů a měničů

ExpedíciaNež poviete švec

Krátko po dokončení objednávky rezervujeme pre Vás tovar. Vďaka našej prepracovanej logistike
a skladom naplnených až k prasknutiu, sme Vám schopní doručiť skladové zásoby na ľubovoľnú adresu v rámci strednej Európy v rozmedzí 24-48 hodín. Spolupracujeme s tými najlepšími dopravcami.

servis solárních panelů

Popredajný servisNie sme žiadni pštrosy

Dodaním tovaru to u nás nekončí. Ide nám predovšetkým o Vašu spokojnosť a o to, aby ste sa k nám radi vracali. Dokážeme sa tiež postaviť k prípadným reklamáciám a nestrkáme pred nimi hlavy do piesku. Našim stálym zákazníkom navyše vieme poskytnúť zaujímavé zľavy.

fotovoltaika

Dobrá prácaTo je naša méta

Pracujeme tak, aby sme na konci dňa mali dobrý pocit z vykonanej práce a s cieľom každý proces ešte viac zlepšiť. Vieme totiž, že aj zajtra zase vyjde slnko a my sa budeme môcť venovať tomu, čo nás baví.

Pridaná hodnota

Poskytujeme kvalitný a rýchly servis, presnú a včasnú logistiku. Zabezpečujeme školenia, webináre, technické informácie od našich špecialistov. Prepojíme Vás s novými zákazníkmi.

Čo ponúkame

Na základe vlastných dlhoročných skúseností ponúkame len kvalitné a praxou osvedčené produkty, ktoré Vám budú dlho slúžiť.

V čom sme iní

Ctíme kresťanské hodnoty, na ktorých staviame svoje obchodné a profesijné vzťahy. S nami máte istotu, že obchody prebehnú vždy korektným spôsobom.

REFERENCIE

Ako u nás hovoríme: Keď sa chce, všetko ide!

Čo o nás hovoria naši zákazníci

review.author1

Nanosun je profesionálna organizácia, ktorá rýchlo reaguje. Široký sortiment výrobkov, rýchle dodanie a dobré ceny. Pre uspokojenie požiadaviek zákazníkov a trhu robí viac, než je bežné.

Josefa Wachter Austria
review.author1

Spolupráca s Nanosun prebiehala hladko a veľmi efektívne a poradenstvo bolo veľmi priateľské a kompetentné. Po vyjednaní spôsobu platby (nakupujeme u nanosun prvýkrát) došlo k dodaniu podľa dohody a bolo podľa požiadavky oznámené včas (jeden deň vopred). Objednané FV-moduly boli riadne zabalené a dodané bez poškodenia obalu. Pri ďalších projektoch radi objednáme u Nanosun znova.

Hans Zyfflich
review.author1

S firmou Nanosun spolupracujeme už dlhšie ako 5 rokov a za celý čas sme nemali ani jediný problém. Sme v kontakte s dvoma zástupcami, Beatrice a Davidom. Nasadenie oboch je stopercentná, vždy nájdu riešenie pre každú našu potrebu.

Iliya Elenin - Managing Partner of ELSOL BULGARIA
review.author1

Perfektné služby, ďakujeme firma NanoSun.

Vladimir Todorov
review.author1

Profesionáli v odvetví, rýchla komunikácia pomáha zvoliť správne riešenie. Za to vám patrí vďaka!

Inesa Asmantaite
review.author1

Objednal som si u jednej firmy fotovoltaické panely. Po dvoch mesiacoch mi SMS správou oznámili, že moju objednávku ruší. A už s nimi nešlo nijako komunikovať. Potreboval som panely hneď a tak som po internete oslovoval rôzne firmy. Takmer ihneď sa mi ozvala firma NANOSUN, kde pán Dominik Mathaus mi ihneď ponúkol panely zo skladových zásob. A za veľmi pekné ceny. Keďže som panely potreboval okamžite, zaplatil som na účet NANOSUN potrebnú sumu a ešte v ten deň som si pre nich do skladu prišiel. Všetci tam boli veľmi ochotní a pomohli mi panely naložiť a zabezpečiť tak, aby sa pri doprave nepoškodili. Za to patrí všetkým v NANOSUN môj veľký dík.Teraz už FVE prevádzkujem a meraním som si overil, že udávané parametre fotovoltaických panelov zodpovedajú skutočnosti.

Karel Valenta
review.author1

Výborná kvalita služieb. S touto spoločnosťou máme skvelé skúsenosti, veľmi príjemná spolupráca s obchodníkom Manuelom Rotundo. Dodanie tovaru nášmu klientovi bolo perfektné.

Daniella IBRAHIM

Z NÁŠHO BLOGU

O čom sa u nás živo diskutuje
Děkujeme, že jste se k nám připojili na Key Energy Renewable Energy Expo 2022.

Děkujeme, že jste se k nám připojili na Key Energy Renewable Energy Expo 2022.

V pátek 11. listopadu skončila konference Key Energy Renewable Energy Expo v malebném plážovém městečku Rimini v Itálii. Jako celosvětový distributor solárních komponentů s mezinárodním týmem vícejazyčných obchodních zástupců představil Nanosun na Expu produkty nejvyšší kvality, které byly speciálně určeny pro italský trh. Italskou vládou nedávno zavedená výhodná fiskální schémata vyvolala u zákazníků velké nadšení.

Pokračovať
Jaký neuvěřitelný zážitek WETEX Dubai Solar Show 2022!

Jaký neuvěřitelný zážitek WETEX Dubai Solar Show 2022!

Rádi bychom moc poděkovali všem, kteří se k nám připojili na WETEX Dubai Solar Show 2022 loni 27. - 29. září. Bylo skvělé vidět tolik lidí, kteří se zajímají o obnovitelné zdroje energie a jak mohou pomoci našemu životnímu prostředí. Měli jsme spoustu skvělých otázek o solární energii a jejím potenciálu.

Pokračovať
 Longi Solar Butterfly s Nanosun v Praze

Longi Solar Butterfly s Nanosun v Praze

Děkujeme, že jste se k nám připojili na akci solárního motýla! Rádi bychom moc poděkovali všem, kteří se k nám připojili na akci Sluneční motýli. Bylo skvělé vidět tolik lidí, kteří se zajímají o obnovitelné zdroje energie a jak mohou pomoci našemu životnímu prostředí. Měli jsme spoustu skvělých otázek o solární energii a jejím potenciálu. Zde jsou některé z nejzajímavějších událostí z akce.

Pokračovať
MENA
EUROPE